Obklady, dlažby a vybavení koupelen Zapletal

O nás

Koupelny Zapletal - Kompletní koupelny Kroměříž

Naše společnost byla založena v roce 2005 jako podlahářská firma Podlahy s.r.o., zabývající se prodejem dveří a podlahových krytin včetně montáže. Nejprve byla otevřena vzorkovna v Přerově a poté se přesunula do Kroměříže v roce 2011, kde si získala velkou reputaci mnoha zákazníků v oblasti svých služeb. Máme za sebou mnoho realizací v bytové a komerční výstavbě.

Tlak našich zákazníku nás donutil do sortimentu zařadit interiérové dveře a v roce 2014 jsme nabídku rozšířili o nové koupelnové studio. V naší vzorkové prodejně, která má rozlohu 350 m2, najdete přes 30 vystavených koupelen, ale také kompletní nabídku pro zařízení vašeho interiéru i exteriéru. Naší samozřejmostí je vyškolený personál a kladen důraz na spokojenost zákazníku.

 

Koupelny Zapletal a Keramika Soukup

Se společností Keramika Soukup jsme začali spolupracovat na základě doporučení. Výhodou je rozdílnost materiálu, kterou KERAMIKA SOUKUP nabízí. Liší se od ostatních a to vzájemným obchodům vyhovuje. Zákazníkovi je potřeba přinášet stále něco nového a to přesně tato kooperace zajišťuje.